kariera

Kariera

Głównymi projektami ISE są obecnie opracowania projektów farm wiatrowych, parków fotowoltaicznych i biogazowni. W związku z ciągłym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów parków wiatrowych i fotowoltaicznych pod klucz;
  • Wyszukiwanie obszarów pod inwestycje;
  • Pozyskiwanie nieruchomości pod inwestycje i zabezpieczanie praw do dysponowania gruntem dla celów realizacji inwestycji;
  • Planowanie rozwoju i projektowanie instalacji OZE;
  • Rozwój procedur planistycznych (Studium, MPZP) oraz uzyskanie decyzji środowiskowej;
  • Uzyskanie warunków przyłączenia;
  • Zabezpieczanie potrzebnych tras kablowych oraz dróg dojazdowych;
  • Zlecenie i nadzór nad opracowaniem projektów budowlanych;
  • Uzyskanie pozwolenia na budowę, decyzji administracyjnej;
  • Przeprowadzenie procesu prekwalifikacji i udziału w aukcji;
  • Uzyskanie promesy i koncesji na wytwarzanie i sprzedaż energii elektrycznej;
  • Planowanie kosztów rozwoju realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem;
  • Aktywna współpraca z pracownikami Grupy VSB, tworzenie raportów i prezentacji;
  • Raportowanie w języku angielskim.

Wymagania:

  • Zaangażowanie, samoorganizacja, myślenie proaktywne;
  • Wykształcenie kierunkowe + udokumentowane min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu rozwoju i/lub budowy projektów OZE;
  • Analityczne myślenie i skrupulatność;
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność w realizacji zadań;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość MS Project;
  • Interdyscyplinarność.

Mile widziane:

  • Znajomość programów do projektowania parków wiatrowych i fotowoltaicznych oraz CAD.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie regulaminowe;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Nastawienie na rozwój;
  • Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju;
  • Auto służbowe.